Teknoloji

Planlamaktan Planlananları Yapamamak

Gecenin bu saatinde aklıma gelen  tamda başlıktaki  şey sanırım. Planlamaktan planladığım hiçbirşeyi yapamadığım. Eminim ki birçoğumuzda olan birşeydir bu.  Gecenin sonunda dank ediyor  insanın kafasına.

Gün bitti hafta bitti derken bir bakıyorum tonlarca yapılacak şey var.  Hemen yeni bir plan yapıyorum. Yaptığım bu planlardan sonra yine bir şey yapmadığım için tekrardan yeni bir plan yapıyorum, paso plan yapıyorum ama hiç plandakileri yapmıyorum.  Solda turuncu evladımızın çizdiği şekli her defasında çiziyorum yani kafamda. Plan yaptığım kadar plandakileri yapsam inanın yapılacak hiçbir şey kalmaz.

İşin diğer tarafı, yapılması aklımın ucundan geçmeyen  bir milyar şeyide extradan yapmış olmam. Mesela bu yazıyı şu anda yazmam gibi,  sözlüklerde 1 milyar entry okuyup extradan 3 4 bölüm fazladan dizi izlemek gibi.  Ne saçma bir durum arkadaş.

Evdeki hesap  çarşı pazar ilişkisini çoktan geçtim zatende. En azından biraz düzeltseydim bu durumu. Düzeltmek içinde bir plan gerekecek !

Neyse gün bitti handler’ları artık yarın yazarım, öğleden sonrada sunum hazırlarım. Aylin Hoca’nın 2 bin puntoda yazdığı notlarada  salı akşamı bakarım.

Şimdiden yarın geceyi ve  sınav akşamını tahmin edebiliyorum. İyi geceler ;).